Carolina make up studijos visažiste - antakių meistrė

Kai visos puikaus visažo paslaptys jau yra įmintos, o grožio priemonės šoka žavingą tango meistrės rankose, sukuriami nuostabūs makiažai. Vieninteliai ir nepakartojami, skirti deivėms...

Ramona Kudzmanaitė – ilgametę darbo patirtį turinti, įvairių konkursų laimėtoja, visažistė ir antakių tvarkymo meistrė. Profesionalė, žinanti, ko reikia, kad kiekviena iš mūsų atrodytų tobulai bei gebanti atskleisti puikaus makiažo paslaptis visoms, kurios nori išmokti šio subtilaus meno. 

Profesionalios studijos bei teminiai mokymai užtikrino gausų teorinių žinių bagažą, o dešimtys klienčių, tarp  kurių – puikiai visuomenei pažįstamos garsios dailiosios lyties atstovės bei darbas vienoje mūsų šalyje geriausių vertinamų makiažo studijų Carolina make up suteikia galimybę praktiškai pritaikyti turimas žinias. Sekamos naujausios visažo tendencijos, turimos žinios bei įgūdžiai tobulinami užsienio šalyse, o veikla plečiama ir į kitus Lietuvos miestus. 

Reikia išskirtinio bei nepriekaištingo makiažo? O galbūt norisi įminti tobulo grožio paslaptis? Ramona Kudzmanaitė – jūsų gidė nenuspėjamame grožio pasaulyje. 

Savo srities profesionalai

Kursai