Visais klausimais gali drąsiai kreiptis info@lefame.lt ir tau bus viskas paaiškinta bei atsakyta.
Taip, be jokios abejonės. Mūsų kursai parengti pagal specialias metodikas, kad tiktų ir naujokėms ir pažengusioms, visos pamokos yra padalintos į atskirus video klipus, kad galėtumei atsirinkti ko tau labiausiai reikia.
Visų pirma užsiregistruok, tuomet prisijunk, vėliau išsirink tave dominančias pamokas ar planus, apmokėk ir mėgaukis. Visos tavo nupirktas pamokas, prisijungus prie savo Le Fame paskyros, matysi Valdymo Pulte, o jei pirkai planą – žiūrėk visas pamokas nesivaržydma.
Taip aišku! Le Fame tau duoda visišką laisvę – jei nori atskirų pamokų – prašau – išsirink kas domina, susimokėk ir džiaukis, jei negali be mūsų gyventi – pirk planą ir žiūrėk visas pamokas nevaržomai.
Už mūsų kursus tu gali atsiskaityti praktiškai bet kuo: bankiniu pavedimu, Paysera, WebMoney ir PayPal.\
Taip, bet žinok, mes norime, kad tu galėtum padaryti tai, ko mokeisi, todėl diplomų “taip sau” mes nedalinam ir tau reikės dėl jo pasistengti. Visų pirma tau reikės pabaigti žiūrėti mokomuosius video, toliau turėsi tai pakartoti pati savarankiškai (pasisiūti sijoną, kelnes, pasidaryti makiažą ir t.t.), o tada kas gausis – fotografuoji arba filmuoji ir dedi į mėgstamiausius socialinius tinklus (Facebook, Instagram, VK ir pan.) su žyme #LEFAME. Kada viską baigsi, duok mums apie tai žinoti ir mes, įvertinę tavo darbą, jei viską atliksi taip, kai tai parodė mūsų mokytojai, ne ilgai trukus, už tai kad buvai šaunuolė, gausi Le Fame kurso užbaigimo sertifikatą.
Mes pastoviai filmuojame, montuojame, įgarsiname ir ieškome naujų mokytojų, todėl visada pildome savo video archyvą ir plečiame pamokų spektrą.
Jeigu nori pamatyti kursus jus dominančia tema – parašyki mums ir mes, rengdami naują ciklą, būtinai įtrauksime tavo pageidavimus į mokymų programą. Mes mėgstame atgalini ryšį ir kuo daugiau pasiūlymų – tuo didesnė tikimybė, kad tavo išsvajoti kursai bus parengti ir nufilmuoti.
Mes tikime labdara ir jai skiriame dalį surinktų lėšų. Prisijungdama prie Le Fame, tu prisidėsi prie mūsų misijos - ne tik laimingi žmonės, bet ir gražesnis pasaulis.