Kristina Oganesian

Dieninių makiažų kursas

Kategorija:

Ryškus dieninis makiažas

Dieninis makiažas yra idealus pasirinkimas toms, kurios nori atrodyti tobulai kiekvieną dieną. Tačiau, ar kada susimąstei, kad intensyvus dieninis makiažas ne tik suteiks tau puikią išvaizdą dienos metu, bet ir  gali atstoti vakarinį makiažą? Planuoji iš karto po darbo dienos skubėti į vakarėlį ir nebenori gaišti laiko pasiruošimui? Dabar tai įmanoma! Sužinok, kaip vos per kelias minutes atlikti intensyvų dieninį makiažą, su kuriuo atrodysi tobulai bet kur ir bet kada. 

Dieninis makiažas

Lūpos, kaip vyšnios, kokios jos ryškios! Tegul jos tampa pagrindiniu Tavo makiažo akcentu! Tai padaryti paprasta, tereikia makiažo, kurio svarbiausia dalis – intensyvios spalvos lūpos. Kaip tokį makiažą tobulai atlikti vos per kelias minutes? Kokį makiažo pagrindą bei maskuoklį naudoti? Ar reikia skaistalų? Kokią spalvą rinktis lūpų paryškinimui? Tai sužinosi jau šio video metu.

Kurso pamokos 00:16:32
  • 1. Dieninis makiažas
    07:56
  • 2. Ryškus dieninis makiažas
    08:36
Žiūrėti Visus ( )
Jūs neturite tam teisių.

Apie Mokytoją

Kristina Oganesian
KOKO studijos savininkė

Kristina Oganesian dar prieš daug metų pajuto aistrą kurti grožį ir bandymas realizuoti save įvairiose kūrybinėse veiklose atvedė prie galutinio rezultato – KOKO studijos, kuri šiandien gali būti tituluojama kaip tikrų tikriausia grožio oazė. Šiandien joje grožio meistrė kuria įstabaus grožio makiažus, panaudodama visą sukauptą ilgametę patirtį bei žinias, įgytas Lietuvos ir užsienio seminaruose. Kiekvienas makiažas...

Plačiau

50 €
15 €
Į krepšelį